Odunpazarı Anahtarcı

Odunpazarında anahtarcı çilingir işinizde sizlere kapı açma ve kilit değiştirme konularında hizmet veren firmamız hafta içi ve hafta sonu da hizmetinizdedir. Biz odunpazarı anahtarcı çilingir olarak iş yerimizde anahtar ve kilit sistemlerinin satışını yapmaktayız. Günümüzde yaşanan hırsızlık olaylarına karşı kapılarınızdaki kilitleri hırsızlara karşı korumalı hale getirmek için çalışıyoruz. Hırsızları kapıları açma yöntemi 1- kapı göbeğini kırmak 2- kilit arasına levye sokarak kilidin dillerini kırmak ve içeri bastırmaktan ibarettir.

Hırsızlık girişimi ile açılan pek çok kapıya gittiğimizde biz bu sıkıntılarla karşılaşıyoruz. Buna çare olarak ise ahşap ve çelik kapı kilitlerine uyarlanan korumalı hırsız kilit koruma sistemlerini takarak kapınızı güçlendirmiş ve hırsızların açamayacağı kilit haline getiriyoruz. Bunun yanı sıra iş yerimizde ev ve apartman giriş anahtarlarını makinelerimizle çoğaltıyoruz. Bununla birlikte odunpazarı anahtarcı olarak araç anahtarlarının kapı ve kontak yedeklerini bilgisayarlı makinalar eşliğinde aynı gün içerisinde kodlayarak immobilizer anahtar çoğaltmasını da yapıyoruz.

Eskişehir odunpazarı çilingir servisimiz kilitli kalan ev oto kasa çelik kapı kilitlerini maymuncuk kullanarak açmaktadır. İhtiyacınızda iletişim numaramızı arayarak adresinizi yazdırabilir ve çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Firma Telefonları

05059335956 – 02222206332 – 05422531649

Odunpazarı Anahtarcı Çilingir Firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir